5. ATSAUKSMES‎ > ‎

Lasīt vairāk ATSAUKSMES

ATSAUKSMES: 

*Bērniem ir interesanti, mājās pārnākot labprāt atkārto nodarbībā apgūto un papildus kādu vārdiņu pamācās. Paldies :)

*Bērnam ļoti patīk nodarbības. Ļoti patika arī mājas mācību materiāls. Gribētos zināt, kas ir angļu valodas pasniedzēja, jo diemžēl bērns viņai pat vārdu nezina. Varbūt bērns nebija klāt iepazīšanās nodarbībā, bet mani interesē, kas māca bērnu. Domāju, ka šajā vecumā svarīgākais ir pierast pie valodas, sajust to. Ja vēl reāli iemācās kaut ko pateikt un saprast, tad tas ir ļoti daudz, manuprāt.

*Esmu patīkami pārsteigta par nodarbību efektivitāti. Bērns ir ļoti ieinteresēts un aizrāvies. Negaidīju, ka tik daudz vārdiņu iemācīsies mēneša laikā. Ar nepacietību gaida jauno pasaku.

*Bērnam patīk nodarbības un viņš ļoti lepojas, kad saņēma zīmīti good job today. Visas zīmītes un lapiņas krāj.

*Bērnam ļoti patīk angļu valodas nodarbības,katru dienu prasa-kad būs angļu valoda. Ļoti ieinteresēts nopelnīt zaļās atzinības lapiņas.

*Milzīgs paldies par Jūsu ieguldīto darbu. Manam bērnam patīk angļu valodas nodarbības, atnākot mājās viņa atnes ne tikai jaunos vārdiņus, bet arī nodarbībā darīto. Kā arī man ļoti patīk, tas ka bērns apgūst papildus zīmju valodu. Vēlreiz liels paldies!!!

*Esmu patīkami pārsteigta, cik bērnam nodarbības patīk un kā viņš pats savā nodabā dzied nodarbībās dziedātās dziesmiņas. Patīk darboties darba burtnīcā. Gaida nākošos uzdevumus.
*Tā kā man bērns angļu valodas nodarbības gaida kā tādu saldo ēdienu, un pēc nodarbības vēl atstāsta ar sajūsmu visu, kas bijis nodarbībā, tad es secinu, ka viss ar programmu un tās pasniegšanu ir kārtībā.
Kristeram ļoti patīk Jūsu skoliņas angļu valoda! (3.11.2016.)

Liels, liels paldies par Jūsu darbu! Esam ļoti apmierināti ar angļu valodas nodarbībām. Man bērns ar lielāko prieku iet uz angļu valodu un arī nāk mājās stāstot par nodarbību un māca mums jaunos vārdiņus. (Mika mamma, 31.10.2016.)'
Bērns atkārto jaunos vārdiņus ko spēj atcerēties vakarā pēc nodarbībām.
Novērtējums ļoti augsts. Tā arī turpināt.
* Domāju, jums labi sanāk. Bērnam ir pieaugoša interese par angļu valodu. Tas ir lieliski!
* Paldies par jauko apmācību un fantastisko entuziasmu. /Kristīnes mamma/16.05.2015/

Ak, Dievs, ....cik jūs esat interesanti... !!!! Un šis pamatmateriāls arī ļoti īsi, korekti un interesanti izskaidro jūsu darbības veidu. Ļoti pārskatāms tas ir tāpēc, ka ir atsauces uz citiem saitiem, nu tur GAN VAR REDZĒT.... Un vispār... vai ir vēl kāda jums līdzīga skoliņa Latvijā ? Re, ka pareizi es visu laiku saku, ka - JŪS ESAT PAŠI LABĀKIE, GUDRĀKIE, INTERESANTĀKIE un VISVISKOLOSĀLĀKIE !!!!
JAUKU DARBA nedēļu !!!! /Marija./ 
 * Paldies! Marks katru dienu ietu uz angļu valodu, ja būtu tāda iespēja :) Ļoti viņam patīk un mājās pielieto vārdus, ko iemācījies stundā :)))

Jūs tiešām esat profesionāli, kam galvenais, nav peļņa, bet gan kvalitāte J mūsdienās tas ir retums.

MĀCĪBU MATERIĀLI
Ļoti laba lieta ir tā uzlīmju lapa. To izdrukājam,uzlīmējam nodarbību laikā izsniegtās uzlīmes un turpinām atkārtot arī tad, kad apgūst jau citu stāstiņu
*Bērns ir priecīgs apmeklēt Jūsu nodarbības, gaida katru nākamo, uzskates materiāli ir ļoti labi un domāju daudz palīdz atcerēties apgūto, zaļo lapiņu sistēma arī darbojas. Lai Jums veicas! 6.12.2016
Man patīk, ka ir iespēja izmantot materiālus un mājās atkārtot jaunos vārdiņus, bērnam patīk mājās klausīties dziesmiņas no materiāliem. Dēls ļoti lepojas, ja ir saņēmis zaļo lapiņu- good job. Zīmēt un krāsot viņam ne pārāk patīk.

IEGŪTAIS UN SASNIEGTAIS
* Esmu pārsteigta par meitas lielisko  izrunu :)
* Temps valodas apguvē palielinājies.:)
Bērns ļoti daudz mājās ikdienas situācijās runā angliski, kas protams ļoti priecē.
*"Jūsu skolas pasniegšanas kvalitāti redzu sava bērna angļu valodas prasmēs un priekā ar kuru viņa gaida katru nodarbību." 24.11.2016.

Praktiski vienmēr atnākot no nodarbības meita pasaka jaunapgūto vārdu,skaita no 1 - 10, norāda, ka ir sākusies/ vai beigusies kāda pasaka. Saka, ka viņai patīkot pasakā iesaistīto tēlu teātrītis.
Septembrī sāka apgūt angļu valodu. Pirmos pāris mēnešus kautrējās runāt angļu vārdiņus. Pēc tam ar prieku nesa mazās zīmītes ar jaunajiem vārdiņiem un tos izrunāja. Uz šo brīdi bērns zin atbilstoši viņa vecumam pietiekoši daudz vārdiņus, tos izrunā ar lepnumu, ja kāds piemirstās (tas vairāk attiecas uz jaunajiem vārdiņiem), tad piepalīdzot ar vārdiņa pirmo zilbi, ātri atceras visu vārdu kopumā. Liels paldies Jums!! Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
Joprojām priecājos par meitas lielisko angļu vārdu izrunu :) Paldies!

* 4.03.2016. Kopš janvāra mans dēls apmeklē angļu valodas nodarbības PII Ābecītis!
Vēlos izteikt milzīgu pateicību par veikto darbu. Progress ir neaprakstāms! Viņš zina ne tikai jaunus vārdus, bet runā teikumos! Pēc katras nodarbības bērns ar prieku stāsta ko iemācījies, rāda lapiņas un prieks ir vēl lielāks, kad saņem zaļo lapiņu – good job today!. Angļu valodas nodarbības ir iemesls kāpēc viņš grib iet uz dārziņu! Vēlreiz PALDIES! (PII "Ābecītis")
* Bērns ļoti daudz komunicē angliski, gan pats ar sevi spēlējoties komentē angļu valodā, gan ar vecākiem mājās reizēm vēlas runāt tikai angliski.

PAR MŪSU JAUKAJIEM SKOLOTĀJIEM
Mums ļoti patīk mūsu skolotāja Ilona!!!! Bērni viņu mīl un gaida katru nodarbību. Liels paldies viņai!!!
***********************************************************************************************************************************************************************

* Danielam ļoti patīk nodarbības, atkārtojam katru brīvu brīdi. 11.2011.

* Jau otro nedēļu meita slimo, bet mēs aktīvi mācāmies atsūtītos vārdiņus mājās.
Paldies par atsūtītajiem materiāliem :) 
Meitņa cer nākamnedēļ atgriezties dārziņā un ļoti , ļoti grib  iet uz angļu valodas nodarbībām :)) Pērles mamma. 11.2011.

* 
Vakar vakarā Olīvija nodemonstrēja jaunu teicienu angļu valodā: excuse me, cat - vismaz es tā sapratu :) Olīvijas mamma

*
 Katru dienu ejot un nākot no b/d atkārtojam vārdiņus. Patīk visiem , - priecājas Daniels, ka atceras vārdiņus, un priecājas mamma J. Paldies Iveta.

* Vēlējos uzrakstīt atsauksmes par sava bērna (Loretas) angļu valodas nod., jo mani tiešām pārsteidz tas, ka tik īsā laikā var jau tik daudz apgūt, viņa man stāsta, gan kā viņu sauc, gan dziesmiņu dzied par happy, happy. Kaut ko pajautā no dārzeņiem, māk nosaukt, un galvenais, ka pašai ir interese, citreiz pajautā, kas tas ir.Piektdien vispār bija labs, atnāku šai pakaļ, viņa nevis saka čau, kā parasti, bet nāk ārā no grupiņas un visu laiku dzied "I like vegetables", viņai gan tas šķiet, ka par burkānu dzied (lai gan to mācēja arī pareizi pateikt), bet vienalga bija jautri un patīkami redzēt, ka viņai patīk Jūsu nodarbības!! Liels Paldies par Jūsu darbiņu! Tā turpināt :) Aiga
P.S. Patīk iknedēļas vēstules, beidzot varu arī pati kopā ar bērnu atjaunināt kaut nedaudz savas valodas prasmes ;)

* Sirsnīgs paldies par e-pasta sūtījumu! Man ir ļoti liels patīkams pārsteigums par pārdomāto metodiku un veidu, kā mēs – vecāki tiekam iesaistīti bērna angļu valodas apguvē, tas tiešām varētu būs efektīvi un es labprāt nedēļas nogalē kopā ar Olīviju atkārtošu/apgūšu (šonedēļ Olīvija noslimoja pa māju) mācīto.

Lai gan Olīvija nav no pļāpīgajām un pārāk daudz nestāsta par to, kas notiek bērnudārzā, tomēr ik pa brīdim apjautājas kā tas vai šis ir angliski. Bet vakar viņa nāca klajā ar paziņojumu: „Mammu, es jau angliski iemācījos!” un uz manu jautājumu – kā tas būtu jāsaprot, atbildēja ar garu man nesaprotamu skaņu savirknējumu J  Sasmējāmies un nedaudz pamācījāmies elementārās lietas (manā izpratnē) – hello!, My name is Olivija. Good morning utt., bet re – tagad varēšu ar viņu pārrunāt to, ko jūs mācaties stundās. Paldies! 7.10.2011.

* Labdien!!!
Raksta Jasmīnas mamma no 242.PII. 
Paldies par info, ko izsūtat, lai es būtu informeta par Jūsu nodarbībām. 
Priecājos padalīties ar Jums, ka Jasmīna mani ļoti patīkami pārsteidz, viņas vārdiņu krājums ļoti strauji palielinās. Ja pagājušaja gada mēs apmeklējam paralēlo piedāvājumu (arī šajā pat bērnudarzā) un rezultata nebija pilnīgi nekāda, mazā māsa (2gadi) gāja privātajā darziņa, kur arī viņai bija "angļu valoda", tad nu pēc mācību gada man bija sajūta, ka pat mazā māsa ir iemācījusies pāris vārdiņus, bet Jasmīnai tas bija pilnīgi tukšs gads. Šaja mācību gadā vēl nav pagajis pat pilns mēnesis un es katru dienu dzirdu ko Jūs esat macījušies. +ļoti jauki, ka viņa ikdienā (ne pa tēmu) stāsta man tos vārdiņus, mudiniet, lai viņi tiešām stasta mammam un tētiem un visiem pārējiem, ko viņi zina, tas jau tikai nostiprinas zināšanas! Esmu ļoti apmierināta ar Jūsu darbu! Paldies! 30.09.2011.


"Paldies par Jūsu centību! Mārcim patīk nodarbības, bija ļoti priecīgs, ka arī šogad mācīsies angļu valodu :) " 7.09.2011.

Par Mācību Vietni:
18.02.2011. no 41.bd.
 "Paldies par Mācību Vietni, veicām jau pirmās izdrukas un ar meitiņu Aleksandru
 mājās pildījām un mācījāmies vārdiņus un krāsojām zīmējumus, ļoti ērti.
"

3.02.2011. no 242 bd. un skolotāja Ilze 
"Liels Jums paldies par materiāliem un tie tiešām ir noderīgi. Mani vienmēr pārsteidz, ka mans bērns tik daudz ko zina. Jūs programma ir izcila! Tapēc ceru, ka ko līdzīgu implementēs arī latviešu valodas burtu un ciparu apguvē. Paldies Jums! Samantas mamma".


* Labdien, Diāna! Sākumā gribu pateikt vissirsnīgāko paldies Jums un Jūsu skoliņas skolotājām par darbu. Mūsu ģimene ir ļoti priecīga, ka Emīlam ir iespēja mācīties pie Jums. Rezultātu varam redzēt un dzirdēt, jo dienās, kad ir notikusi nodarbība, mums vakaros Emīls arī "vada" nodarbību, un tad nu ir jādzied un jāiet rotaļās, kā pats saka- pa angliski. Tāpēc esmu ļoti pateicīga par Jūsu uzmanību un laiku, ko skolotājas velta, sūtot vēstulītes ar nodarbību saturu, jo reizēm no mūsu "vietējā vadītāja" ir grūti saprast kādu vārdiņu, bet, zinot, kas ir mācīts, var uzmanīgi piekoriģēt. Vēlreiz paldies par Jūsu attieksmi gan pret bērniem, gan pret viņu vecākiem. Pateicoties Jums, mēs jūtamies īpaši. Lai Jums veicas Jaunajā gadā, neskatoties uz dažādām ķibelēm. Lai Jums jauka diena- Emīla ome.
 
"Mācību metodika un kvalitāte Jūsu izglītības iestādē ir ļoti augstā līmenī." Roberta māmiņa.

PII 80. atsauksmes 2010./2011.m.g.

Спасибо Вам за добросовестное и профессианальное отношение к своему предмету.
Так же за возможмость дополнительно заниматься дома, путём получения от Вас дополнительных материалов.

PII "Laismiņa" atsauksmes 2010./2011. m.g.
* 
Liene, esmu tieshaam prieciigs par Jusu darbu, jo manu meitu entuziasms un arii zinaashanas peec Juusu nodarbiibaam man "atraadit" savu progresuu ir ljoti labs! Paldies! Ansis Bogustovs 
Pilniba pievienojos - mani looti sajusmina, ka vinam patik un ipasi meitiņas aizrautiba visos iespejamos brizos peksni iesaukties maineimiiizzz.... :) 
Vakarinojot vienmer atkartojam jusu epastos iesutito" :)

PII 129. atsauksmes 2010./2011. m.g.:

* Paldies par noderīgo vietni!

* Paldies par angļu valodas nodarbībām:)
 Sofija ir sajūsmā:) 
Viendien, pirms pāris nedēļām, kad Sofija mājās vismaz 30 minūtes dziedāja :"Happy, happy happy... sad, sad, sad", ar visiem žestiem - rokas gaisā un rokas uz leju, es neizturēju un pateicu:"Ja tu šitā turpināsi, mamma paliks angry, angry, angry:) Uz ko sekoja devila smīniņš un teksts:"Es zinu, tu būsi dusmīga, mums to mācīja!":) Nemaz nezināju:) 
Paldies, bērni šajā vecumā informāciju burtiski iesūc sevī:) 
Gribu teikt, ka esmu priecīga par Jūsu darbu un Martai arī patīk Jūsu nodarbības, sevišķi, ja vēl tik individuālas (182. b.d) 

PII "Māra" 2009./2010. m.g.:

* Es jau pēc Ziemassvētkiem gribēju uzrakstīt un pateikt paldies par Ziemassvētku nodarbību, dāvanu ar jaukiem nieciņiem, kas bērniem vienmēr ļoti patīk, un atraktīvo rūķu meiteni!! Viņai īpašs paldies.

* 
Mūsu ģimenē angļu valodas apguve pie Jums saistās ar lielu jautrību, jo pēc ceturtdienas nodarbības mūsu ģimene ir spiesta plānot ceļojumu ar kuģi pēc bagātībām, kur būs jātiekas gan ar ļauno, gan ar labo pirātu:) Bāgātību karti meitenes palūgšot no skolotājas, lai mēs neapmaldāmies:) Rikijas un Petras māmiņa.

* 
Paldies par jaukajām nodarībām un daudzpusīgo informāciju! Mārtiņam ļoti patīk nodarības un viņš iegaumē daudz vārdiņus.
ar sveicieniem, Mārtiņa mamma Liene

* Pauliņa ļoti pārdzīvoja, ka nevar tikt uz angļu valodu ceturdienās. Mēs bijām spiesti meklēt tenisa kortus tuvāk dārziņam. Pašlaik mēs kartojam formalitātes.Kopš oktobra Paula apmeklēs Jūsu skoliņu 2 reizes nedēļa (gan otrdienās, gan ceturdienās). Viņai ļoti iepatikās skolotāja. Paulas mamma.

* Foto ir vienkārši burvigas. Kā  arī Jusu Happy  Pirat ir bijis patiešām  brīnumains.
Katrīna kopš ceturdienas, visiem kas nāk pie mums ciemos, satasta par to Piratu un rada kartona monete.
Vinai ļoti patīk Anglu  valodas nodarbības, un viņa man kātru  dienu jautā, kad tie bus atkal.
Tiešām Jusu  darbs ir vienreizeis. Jūs esat malači. Liels Jums par to paldies!!! Lai Jums veicās! Katrīnas mamma.

* Man prieks, ka Kate atkla iet uz Jūsu nodarbībām, viņai tās ļoti patīk:) Kates mamma

* Liels Jums vel reiz paldies par Juusu  lielisko darbu! Katrinai alergijas nav un es domaju vina ar lielu prieku ceps piparkukas :)

* Nikolasam patīk šad tad viņš pat pats sāk saukt dažus vārdus angliski. Nikolasa tētis.
* Paldies par lieliskajām nodarbībām, kuras meita arī novērtē un kuras viņai ļoti patīk! UNAS TĒTIS.
* Paldies par bildīti. Bērns tiešām bija sajūsmā par pirātu! Matīsa un Mārtiņa mamma.

PII "Urdaviņa" atsauksmes 2009./ 2010. un 2010./2011 m.g.:
* Paldies! Bijam parsteigti, kad Luize sodien atskaitija darzenus un skaitlisus anglu valoda. Liels prieks par to! Paldies Jums! Ar cieņu, Luizes mamma.

* Amandai ārkārtīgii patīk nodarbības.... Un viņa atkārto ļoti daudz frāžu un vārdiņu un dzied dziesmiņas:-) 
Amandas vecāki (Urdaviņa)
* Liels paldies  par šo iespēju mūsu bērniem mācīties angļu valodu dārziņā. Mēs esam ļoti priecīgi un gandarīti un sakām paldies par darbu, ko darāt! (11.b.d)

* Vienu mācību gadu mācījāmies pie skolotājas Evijas un man par mūsu sadarbību ir tikai pozitīvas atsauksmes :) Tas lielā mērā bija pamudinājums mācības turpināt.
Sofijas mamma ( Ikšķiles vsk.)


* Mana meita Gabriela ir sajūsmā par nodarbībām un tik saistoši stāsta par to...bērnam tiešām ir prieks. (11.bd., oktobris, 2010.g.)

* Tā kā tuvojas mācību gada noslēgums, gribēju pateikties par angļu valodas stundām. Mana Gunda vienmēr ar prieku ir devusies uz angļu

valodas stundām un esam centušies viņai arī mājās vārdiņus atgādināt, jo zinu, ka bez mājās mācīšanās valodu iemācīties nevar.

Tāpat gribu pateikties par iknedēļas sūtījumiem ar mācītajiem vārdiem un teikumiem. Katrā ziņā visas nosūtītās saites uz dziesmiņām un
aktivitātēm ir tikušas apskatītas, dažas par ļoti daudz reizes, kā piemēram ķermeņa daļu dziesmiņa "You put your one hand in.... utt" vai
Hello dziesmiņa. Cerams, ka nākošajā gadā apmācība turpināsies :) 

* Vispirms par to, kā Ancei sokas ar mācīšanos - ļoti labi, pat man pārsteidzoši, liekas, ka angļu valodas pašus pamatiņus iemācīsies ātrāk nekā lasīt un rakstīt latviešu valodā. Zin nosaukt krāsas, ne visas, bet lielu daļu, pateikt kā viņu sauc gan kā viens skolotājs mācījis, gan kā otrs māca - I'm Ance un My name is Ance, pateikt kā ir sēdēt, piecelties, smaidīt, lekt. Varbūt šis būs tas grūdiens mācīties lasīt un rakstīt, jo kā audzinātājas teica, ka Ance beidzot esot atvērusies arī burtu mācībām un jau pati lēnām sāk dažus vārdiņus patstāvīgi rakstīt. Šeit es par latviešu valodu.

* Kā jau minēju par apmācību esam ļoti apmierināti un šajā procesā mēs iesaistāmies visa ģimene. Tā ka vēlam Jums veiksmi un radošo enerģiju un ceram uz savstarpējo sapratni un veiksmīgu komunikāciju rēķinu kārtošanā. 

* Par angļu valodu jāsaka, ka Gustavam ĻOTI PATĪK! Viss labākais veids kā patstāvīgi regulāri atkārto apgūto ir dziedot iemācītās dziesmas, skaita no 1-12 un patstāvīgi ir mēģinājis skaitīt arī dilstošā secībā (5-1). Vai arī reiz skaitīja pretī braucošās smagās automašīnas (angļu val.).

* Elīzei angļu valodas nodarbības ļoti patīk un mums ģimenei ļoti noderīgi ir uz epastu atsūtītie materiāli un mācību materiāli, kas norādīti interneta adresēs. Gan Elīze, gan mazā māsa Justīne labprāt tos skatās un dzied līdzi. NO nodarbībām Elīzei veidojas laba skaņu un vārdiņu izruna. Liekas, ka apmācība ir labi sistematizēta un nav pārāk intensīva.
Paldies!
* Sveiki,
Liels paldies par materialiem.
esmu patiesi priecigs par jusu nodarbibam, metozhu efektivitate ir iespaidiga un redzama jau pec 2
nodarbibam. Anglu valoda ir vienigais, kas manu delu spej motivet iet uz darzinu.

 

Ar cienu, Janis

* Krišjānim nodarbības patīk, iet ar prieku un tas jau ir galvenais :)

*. Ralfam ļoti patīk angļu valoda - to viņš pats man vairākkārt ir teicis angļu valodas nodarbības viņš vienmēr gaida.
Vakar vakarā pēc savas iniciatīvas pats demonstrēja jaunapgūtos vārdiņus (eyes, nose, mouth), es pajautāju, kā ir ausis - to neatceroties, un rokas, kājas - to vēl neesot mācījušies, toties varēja uzreiz nodemonstrēt, ka ir iemācījies shoulders, knees, toes :) Liels paldies jums un skolotājiem, esmu ļoti apmierināta ar jūsu mācību stilu un arī jau manāmajiem rezultātiem, ļoti labi protat ieinteresēt bērniņus!

* Labrīt, gribēju pateikt paldies par Ziemassvetkiem veltīto atklāto angļu valodas stundu un Jūsu ieguldītajām pūlēm dāvaniņu gatavošanā.
Bērns par dāvaniņu bija pārsteigts.

* Vienkrāši gribēju izteikt milzīgu paldies par darbu, ko iegūldat strādājot ar bērniem, jo pēc manu abu bērnu atsauksmēm, angļu valodas dienas ir tās mīļākās dienas bērnu dārzā!:-)
Un galvenais, ka Jums ir izdevies ieinteresēt mazos apgūt jaunas valodas. Mūsu ģimenē katru dienu tiek skaitīti cipari angļu valodā un izteikti dažādi vārdiņi, kā arī tiek jautāts par jauniem;) Un man milzīgs prieks redzot, ka Amanda nemaz neatpaliek no sava lielā brāļa Mārtiņa:-)

Lai Jums visam kolektīvam nezūd darba spars un degsme, kas aizrauj bērnus jaunos piedzīvojumos un lai bērni paklausīgi un vecāki saprotoši un lai izdodas viss iecerētais Jaunajā nu jau atnākušajā gadā;-)!

Ar cieņu un lielu pateicību, Amandas un Mārtiņa māmiņa (un labiem vērtējumiem un vēlējumiem noteikti pievienojas arī tētis)
Lai mums visiem šis gads ir jauks!"

* Sveiki. Paldies par jauko Ziemassvētku pasākumu! Ļoti patika gan mums vecākiem gan arī Albertam. Alberta mamma

* Paldies par Ziemassvētku Pasākumu! Viss labākais rādītājs par  nodarbībām ir tas kā bērniem patīk! Un Gustavam patīk! Paldies!
* Vēlējos pateikt paldies par nodarbībām un par materiāliem, ko katru nedēļas nogali saņēmām! Tā ir iespēja un pamudinājums mācīties kopā ar bērnu. Tiešām redzu, ka Sofijai patīk un ir interese!
 
PII 242. atsauksmes 2010.g.:
"Vēlos pateikties par derīgo darbu, ko esat paveikusi šajā mācību gadā. Vismaz Sandijs tiešām ir ieguvējs, apmeklējot jūsu nodarbības. Ja arī nākamajā mācību gadā piedāvāsiet savus pakalpojumus, visticamāk tos izmantosim." 

"Šķiet , ka nodarbības ir pozitīvas un ļoti interesantas - paldies, jums par to!"

"Ļoti priecājos, ka mūsu mazais „čiekurs” jau sāk mācīties angļu valodu

Mans novērojums patlaban ir tāds - kad es viņu pamudinu, viņš pastāsta/parāda, ko esat mācījušies – emocijas (haapy, sad), sleep, jump, tādēļ man ļoti noder Jūsu sūtītā atskaite par darīto nedēļas laikā, tad zinu, par ko mēs varam parunāt brīvdienās skatījāmies youtube dziesmiņu par krāsām kopā PALDIES! "

* Tā kā pagājušo gadu mans dēls jau apmeklēja angļu valodas nodarbības un to norise un rezultāti gan manam dēlam, 
gan mums vecākiem ļoti patika, mēs ļoti vēlējāmies angļu valodas nodarbības turpināt apmeklēt arī šogad. Kristera mamma
* Sindijai ļoti patīkot tēma māja. Viņa mājās visu laiku kaut ko runā angliski, dzied dziesmiņas :)
* "Labdien! Un man kārtējais joks no Kristera dzīves.
Brīvdienās bijām Igaunijā, kur lielākoties jārunā angliski.
Ieejam kafejnīcā un prātojam, ko ēst. Apkalpotāja angliski sauc ēdienus, to sastāvdaļas. Kartupeļi, gaļa- tos visi saprotam un zinām. Un tad viņa saka, ka pie kartupeļiem dod "kebidž" (sasodīts, nezinu, kā angliski pat rakstās, laikam- cabage). Es stāvu un domāju, prasu pārējiem, ko nozīmēja šis kebidž? Un Kristers skaļi sauc: "Nu mammu, tas ir kāposts! Man taču angļu valodā to mācīja!"   Tā kā reāli jau pamazām baudām dēla angļu valodas zināšanas! Paldies Jums! Linda."


PII "Saulīte" atsauksmes 2011./2012. m.g.


* Liels paldies, mums tiešām patika pirmās nodarbības „Saulītē” un bērns jau ir apguvis daudz vārdiņus.

PII "Dzilniņa" atsauksmes 2009./2010. m.g.:

* "Man sanāk Jums regulāri rakstīt, bet tas tikai apliecina manu prieku!!!!! :) Un ir komplimenti Jums!
Kristers ar īpašu prieku uz bd iet 1.dienās un 3.dienās un drošības labad katru rītu uzjautā, vai angļu valoda būs? Tās esot viņa mīļākās dienas!!!!!  Pēc 3.dienas nodarbības latviešu valodā pieminot māju, teica: houm! :) Un atkal jau pāris filmās pamanīja vārdus: yellow un good by! Man patīk kā Jūs strādājat! Kristera mamma.2010. gada 8. janvāris

* Nezinu, kā Jums tas izdodas, bet skolotāja Rūtai ir topā. Tik spožām acīm un tik viegli un vienkārši vēl šis bērns nav izrunājis nevienas savas
skolotājas vai citas svešas tantes vārdu. Brīžiem viņa ir pļāpa, bet patiesībā Rūta ir diezgan noslēgta un noslēpumaina būtne. Viņa reti
kam atklājas, bet varētu domāt ka Jums tas laikam ir izdevies.
 
Arī valoda Rūtai padodas - laikam drīz varēsim mājās runāt arī angļu valodā :))) Katrā ziņā vārds mamma ir aizmirsts - tagad ir tikai mummy
Mājās brīžiem var dzirdēt dziesmiņas arī angļu valodā - Rūtai bieži patīk savā nodabā dungāt dziesmiņas. Īpaši jau pārsteidza dziesmiņa no
Mickey Mouse Club House multenes, ko Jūs noteikti neesat mācījusi - vai ne ???

Lai Jums izdodas arī turpmāk tik veiksmīgi! Rūtas mamma.

* Labdien! šeit Jums raksta Samantas mamma. Esmu ļoti ļoti pateicīga Jums par bērna mācīšanu. Samanta ik pa brīdim runā angļu valodā (piemēram, pieiet pie teva, kas notupies un saka "" stand up')utt. Esmu tiešām ļoti priecīga par šādu iespēju!

* Jūs tiešām esat iemantojusi samantas uzticību un es klusībā vēlos, lai arī citi viņas skolotāji līdzinātos Jums!

* Paldies par informāciju, pārsteidzoši labas nodarbības tiek pasniegtas bērniem, tā turpināt :-)

* Lielum lielais paldies no mums par Mareka sirsnīgo apsveikšanu dzimšanas dienā! Mareks tiešām bija sajūsmā par to dienu un visiem tās dienas notikumiem. :)  Paldies par šīm emocijām un radīto prieku! :) Vispār, kas attiecās uz angļu valodas nodarbībām, tad neko sliktu nevaru teikt, jo Mareks nevienu reizi nav teicis, ka slikti gāja. Vienmēr ir priecīgs. Bija sajūsmā par pirātu, lai gan teica, ka sākumā esot bijis ļoti bail. Tagad tik par pirātiem vien runā! :D Mēģina dziedāt arī dziesmiņu par pirātiem, bet īsti vēl vārdiņi neskan kā vajadzētu, taču gan apgūs arī to. :) Mareka mamma.

* Vissmieklīgām man likās, ka mēs 18. novembrī apmeklējām visādus pasākumus un Kristers visu laiku teica: helou Latvia! :)
Mājās arī bieži prasa spēlēt, lai es saku: sit down, run u.t.t. un tad to dara. Vairākas reizes man ir licis, lai es sit down. 
Boy un girl gan visu laiku jūk!  Tāpat arī arvien biežāk izdomā kādu latviešu vārdu un jautā, kā tas būs angliski?
Bet man prieks, ka pēc tikai mēneša darba jau vairāki vārdiņi ir palikuši prātā. :) Tas jau gan vairāk kompliments Jums!
Kristera mamma.

* Reinim iet nodarbībās ĻOTI labi! Esmu ĻOTI priecīga, ka viņš apmeklē angļu val. Viņam vārdiņi "iesēžas " galvā ļoti ātri. Un mājas viņš bieži dzied angļu dziesmas. Kad pārbaudam vārdiņus, arī redzam, ka viņš ir tiešām daudz iemācījies. Paldies par Jūsu darbu! Ļoti noderīgas un interesantas arī liekas iknedēļas "atskaites", ko sūtat- ko bērni ir darījuši nodarbībās. Arī mājas darbu ieviešana ir ļoti laba lieta, jo tas jau sāk viņus pieradināt pie pienākumiem- proti, mājas darbiem. Skolā tas nebūs jaunums un būs jau zināma lieta. Lai arī ar majas darbijem bieži mums sanak nohaltūrēt, bet mēģīnāšu saņemties un pildīt labāk savu vecaku pienākumu. Reiņa mamma.

* Paldies par Jūsu superīgo darbu!!! Un paldies par iespēju būt klāt nodarbībā! :)

* Paldies par apsveikumu! ARĪ ES PATI ESMU ĻOTI IEINTERESĒTA VISĀ ŠAJĀ MĀCĪBU PROCESĀ, JO SKOLAS LAIKĀ PASTIPRINĀTI APGUVU VĀCU VALODU UN ANGĻU VALODA TĀ ARĪ PALIKA OTRAJĀ PLĀNĀ. PALDIES PAR JŪSU UZŅĒMĪBU MĀCĪT MŪSU MAZOS!!! MAN PRIEKS, KA JANCIS NODARBĪBĀS DARBOJAS UN KA VISS IR KĀRTĪBĀ. Laikam jau tā ir , ka mājās sākas cita pasaule, ar rotaļlietām un spēlēm, ka nemaz negribas daudz stāstīt par to, ko pa dienu dara dārziņā. Rīt skapīti ielikšu mājas darbus - atradu trīs zīmējumus ( divus no Vinnija Pūka sērijas ar ēzeli un sivēnu , kā arī vienu ar sniegavīru). Vēlreiz paldies par nodarbībām!!!

PII 97. atsauksmes 2009./2010. m.g.:


* Labdien! Gribētu pateikt Jums lielu paldies par angļu valodas nodarbībām. Manam bērnam ļoti patīk un viņš ar prieku apmeklē šīs nodarbības un ar prieku to darītu arī nākošajā gadā! Ralfa mamma.

PII 182. atsauksmes 2009./2010.m.g.:
* Annijai patīk iet uz nodarbībām - vismaz viņa mums tā šaka, jo mēs pirms tam viņiu vedām uz Berlitzas kursiem bērniem. Pāris reizes aizgājām un tas bija viss, jo viņai tur nepatika un neparko viņa uz turieni vairs negribēja iet. Mēs jau baidījāmies - kā būs šoreiz,  bet laikam vide tomēr ar kaut ko dot, kopā ar draugiem ir drošāk un intresantāk.

* Pirms pasakuma bērns neko nestāstija un es nevareju saprast vai viņš vispar kaut ko mācā. Bet pasakumā es ieraudziju, ka bērns jau zin kādus vārdiņus, tas patiešam bija ļoti jauti.un Iļjas mamma.

* Nosūtu paldies par angļu  valodas Ziemassvētku nodarbību! Bērni bija burvīgi, Jūs visi ar, bērniem patika, mammām, tetiem ar!
Lai Jums Patiesi gaiši Ziemassvētki un iespējām bagāts jaunais gads! Zandas mamma

* Liels paldies, ka atrakstiijaat un atsuutiijaat info. Tagad patieshaam ir lielaaks priekshstats, ko beerni dara un apguust!
Marta ir klusa un kautriiga meiteniite, taapeec, ir loti svariigi vinju kaadreiz "pamaniit" un iesaistiit:) Esmu loti prieciiga par to veidu(ar lelli), kaadaa Juus straadajat ar beerniem. Maajaas mees skaitam liidz 10 un runaajam arii citus vaardinjus, bet tagad man buus lielaaka skaidriiba par nodarbiibaas notiekosho. Paldies Jums! Paldies par foto. Roberta mamma

* Dorai tā lieta interesē. Vakar vakarā mani testēja un prasīja "kā ir tas" un "kā ir tas". Vēlot veiksmi, Doras mamma

* Labdien! Liels paldies par foto un lieliskajām angļu valodas nodarbībām. Zanda ir sajūsmā, jautā, kad būs angļu valoda un iesaista mūs visu ģimeni dziesmās, rotaļās. Kopā lecam, esam bēdīgi, laimīgi, vakarā pirms gulētiešanas skaitām pirkstiņus, meklējam krāsas, tagad padziedāsim kopīgi dziesmiņu. Veiksmi Jums, pacietību, stradājot, bērniem patīk un vecākiem nekas cits neatliek kā pievienoties patikā. Ar cieņu,  Zandas mamma.
 
* Labdien. Esmu Krista mamma. Manuprāt ir viena lieta, kam vajadzetu pievērst uzmanību, tieši par frāzēm. Ja pirmo vārdu var saprast, tad pārējos nē. Izskatās, ka frāzi uztver kā vienu vārdu. Man prasītos, lai katrs no frāzes vārdiem tiktu lēnām izrunāts un apstāstīts. Pēdējais bija - jump of high - pirmo vārdu saprotu, bet pēc tam kaut kas tiek nomurmināts zem deguna. Iepriekšējos vairs neatceros. Tādi mūsu vērojumi. Silvija
* Paldies Jums par informāciju! ...un paldies par to, ka Paulai patīk darboties angļu valodas nodarbībās! Arī mājās var biežāk dzirdēt angļu vārdiņus,kas tiek lietoti, savā nodabā spēlējoties. Ir jūtama aizrautība ar angļu valodas pulciņu:))))) Paulas mamma.
* ....liels paldies par ieguldīto darbu darbojoties ar bērniem, jo rezultāts ir acīm redzams.....Martai ļoti patīk Jūsu vadītās nodarbības. 

* Ar angļu valodu viss kārtībā, liekas, ka patīk tīri labi! :) Sofijas māmiņa.
 
*Sveika, Diāna! Protams, tagad pāragri spriest, bet varu teikt droši, ka manai meitiņai Emīlijai-Martai angļu valodas nodarbības ļoti patīk, un uz jautājumu, vai visu laiku vēlas apmeklēt nodarbības, ir vinnozīmīgs - jā! Vienu dienu viņa man teica, ka ļoti patīkot angļu valodas skolotāja, it sevišķi viņas zilie mati :) Par jaunajiem vārdiņiem arī esam aprunājušās, tikai viņai laikam vēl nav aizķērušies vārdiņi - run, go, jump utt. Viņa mēģināja man rādīt, es minēju.... Tāpēc ļoti labi, ja sūtīsiet apgūstamos vārdus, lai mājās nepiespiesti tos varam pieminēt un pielietot attiecīgajās reizēs.


PII 170. atsauksmes 2009..2010. m.g.:


* Paldies, ka sadarbojaties ar manu dēliņu. Viņam patīk! Gvido mamma

* Mēģināsim kopā, jo izrādas ir ļoti daudzas lietas jau it kā ir apguvusi. Annijas mamma

* Ļoti jauki, ka tiek sarūpēti bērniem Ziemassvētku pasākumi. Enijas mamma

* Paldies par Ziemassvētku ballīti - karte bija interesanti izdomāta, uztaisīta u.c. Kristīnes mamma.
 

Izraksts no 2009. gada maija anketām (bērni mācījās 2 reizes nedēļā 6 mēnešus):

"Mans Eduards bija ļoti apmierināts ar pirātu spēli. Bieži dziedāja dziesmiņu angļu valodā. Tas viss notika pēc Jūsu nodarbībām."

 "Pēc pirmās nodarbības ļoti skaidri un saprotami varēja pateikt angļu valodā frāzes." (apmēram 5-6 gadus vecs)

 "Manuprāt viss ir ļoti labi, jo 5-gadīgiem bērniem pats galvenais ir saprast, ko nozīmē mācīties un būt ieinteresētiem mācību procesā. Un uzskatu, ka skolotāja to ļoti labi pieprot un nodarbības ir daudzveidīgas (ar ģitāras spēli, ar novelkamām bildītēm) un bērniem tas patīk."

"Patīkami pārsteigti bijām par to, kad kādu dienu, braucot mašīnā un klausoties radio, meitenes sāka dziedāt līdzi dziesmas, kuras ir angļu valodā un turpina to darīt vēl joprojām, pie kam ar lielu prieku un gandarījumu, jo no vecākiem tika saņemta arī uzslava :) Protams, ka dziesmu vārdu nozīme nav izprasta un izruna nav precīza, bet, manuprāt, tas jau ir rādītājs, ka angļu valodas nodarbības nav bijušas veltas, kā arī tas ir rādītājs izaugsmei valodas apguvē." (Apmēram 5 gadus vecas)

 "Amizantākais atgadījums - Rikija mazgājās vanna un spēlējas ar putām. Uzlikusi lielu putu "kalnu" uz švammes, tā domīgi nogroza galvu un skaļi saka - "ooo, too much" :)" (Apmēram 5 gadus veca)

Vecāku atsauksmes 2008. gadā: 

Renalds (5) bija apmeklējis tikai 4 skolotājas Ivetas nodarbības un Renalda māmiņa atrakstīja (8.decembris 2008. gads): “Mums ir prieks, ka Renalds jau zin tik daudz vārdiņus.” Raita S., Banku augstskolas Personāla daļas personāla speciāliste. Bērnudārzs "Dzilniņa".

“Paldies Jums par jaukajām nodarbībām mūsu bērniem, jo no Mareka saprotu, ka tās tādas arī ir un man tas ir svarīgākais, lai viņam ir interesanti un patīk tas, ko skolotāja viņiem stāsta, māca un kā tas viss notiek!! Paldies par prieku, ko radiet bērniem apgūstot viņu pirmo svešvalodu (vismaz Marekam tā ir pirmā)!!!“ (17. februāris 2009. gads) Mareka māmiņa Ilze S. Bērnudārzs "Dzilniņa".

"Manai meitiņai, Katei (3) , ļoti patīk Jūsu nodarbības.“ 12. februārī, 2009. gadā. Bērnudārzs "Māra".

Par skolotāju Sandi Z. "Sveicināti! Rolands (5) pēc nodarbības visu vakaru stāstīja, ka angļu valodā esot bijis puisis ar ģitāru. Par šo puisi bērns bija pilnīgā sajūsmā. Paldies Jums par to." Daina, Rolanda māmiņa 31. marts 2009. gadā. 242. bērnudārzs.

 "Es tomēr ceru, ka nākošgad varēsim sakombinēt abus pulciņus, jo Adrijas (3)  iegvums no angļu valoas nodarbībām ir manāms.
Par to sirsnīgs paldies! Ar cerību uz nākotnes sadarbību." 
Adrijas D. mamma Kristīne S. 1. aprīlī 2009. gadā. Bērnudārzs "Dzilniņa".

Lapa atjaunota 16.08.2017