5. ATSAUKSMES‎ > ‎

Ieteikumi un atbildes

2018/2019 m.g


*Jauki būtu, ja būtu iespēja mācīties ne tikai no bildītēm, bet ar reālām lietām.
R1VS atbild: Mēs nodarbībās cenšamies izmantot arī reālas lietas (augļus, dārzeņus, ikdienā izmantojamas lietas).

*Kāda piemērota dziesmiņa, ko varētu paklausīties un dziedāt līdzi.
R1VS atbild: katru moduli mēs apgūstam vienu vai divas dziesmiņas. Moduļa aprakstā, kuru nosūtam vecākiem ir iespējams iepazīties ar šīm dziesmiņām un kopā ar bērnu dziedāt līdzi! :)

*Vēletos, lai vispār apgūst kādas frāzes, ne tikai atsevišķus vārdus.

R1VS atbild: Nodarbībās bērni iepazīstas un apgūst arī ikdienā noderīgas frāzes.

*Varbūt ir vērts atkārtot vārdus no vecajām tēmām, bērns tos zin, bet reizēm piemirst. To var labi novērot, spēlējot spēles no vecajiem mācību materiāliem.

R1VS atbild: Paldies par Jūsu ieteikumu. Mēs noteikti nodarbībās izmantosim arī iepriekšējos gados apgūtos vārdus, to iekļaujot gan pasakā, gan spēlēs.

* Bērnam ļoti patīk dziedat, noteikti patiktu dziedāt dziesmas angļu valoda.

R1VS atbild: Katra moduļa ietvaros apgūstam jaunu dziesmiņu, kā arī atkārtojam jau apgūtās. :)

* Ģimenes locekļi, turpināt mācīties dzīvnieku, dārzeņu, augļu nosaukumus

R1VS atbild: Paldies, mēs noteikti papildināsim vārdu krājumu ar dažādiem augļiem, dārzeņiem un arī ģimenes locekļiem. :)

2017/ 2018 m.g.

*Īsti līdz galam nav sapratis zaļo kartīšu nozīmi. Es ļoti priecājos, ka ir jau trīs kartiņas. Būtu labi, ja gada beigās būtu kāds diplomiņš, jo atzinība ir tā, kas motivē.

R1VS atbild: Zaļās kartiņas bērns saņem, ka trīs nodarbības pēc kārtas aktīvi piedalījies nodarbībā, darbojies līdzi, kā arī ievērojis visus nodarbības sākumā izrunātos noteikumus. Mācību gada beigām esam sagatavojuši mazu pārsteigumu bērniem- diplomiņu, par lieliskiem sasniegumiem nodarbībās!

*Ja tiek mācīti arī citi vārdiņi, tos tad arī varētu iedot uz mājām, lai ik pa laikam tos varētu atkātot.

R1VS atbild: 

Katra moduļa sākuma, tiek nosūtīts apraksts, skaistā grāmatiņā, kurā varat ieskatīties un iepazīties ar visiem vārdiņiem, kas tiek apgūti moduļa ietvaros.


*Viss ļoti apmierina, varētu ieviest kādu lapu, kur rakstat/ielīmējat/atzīmējat vārdiņu, ko apguvāt stundas laikā, jo mazās lapiņas ne vienmēr tiek aiznestas līdz skapītim, mājām un ir grūti saprast, ko tad jaunu iemācījās, jo izloksne ne vienmēr ir pareiza.

R1VS atbild: Esam izveidojuši uzlīmju lapu,kura katra moduļa sākumā tiek nosūtīta vecākiem uz e-pastu. Ierosinām, visiem vecākiem šīs lapas izdrukāt un dot līdzi uz angļu valodas nodarbībām, lai kopīgi ar skolotāju varam pielīmēt jaunos vārdiņus. 

*Būtu labi, lai bērns apguva arī frāzes, piem. ka tevi sauc; man sauc...; cik tev gadu utt.

R1VS atbild: Šīs frāzes (Kā tevi sauc?/Mani sauc..) bērniem tiek mācītas un tās tiek atkārtotas un atgādinātas gandrīz katrā nodarbībā. Cik Tev gadu "How old are you?", kā arī Kā Tev iet/kā Tu jūties? "How are you?", tiek mācīts nedaudz vēlāk un pakāpeniski, jo bērniem, atkarībā no vecumposma, mēdz būt grūtības atšķirt šo jautājumu būtību. 

*Bērns kārtīgi iegaumē tikai tos vārdus, kurus mēs atkārtojam mājās ar darba lapu palīdzību. Ieteikums izdalīt uzlīmītes arī par tām nodarbībām, kuras bērns nav apmeklējis.

R1VS atbild: Noteikti ņemsim vērā šo ietekumu un bērniem izdalīsim arī tās uzlīmītes, kuras nav sņēmis.

*Sutit tas darba lapas pirms sakas konkreta tema, nevis kad beidzas.

R1VS atbild: Darba lapas tiek izsūtītas katra moduļa pirmajā nedēļā, lai bērni var aktīvi darboties līdzi visas pasakas garumā. :) 

*Bērnam patīk, uz nodarbībām iet ar prieku. Varētu mācīties vairāk vārdiņus, dziesmiņas

R1VS atbild: Priecājamies, ka bērnam patīk apmeklēt angļu valodas nodarbības.  Katra moduļa ietvaros, cenšamies bērniem iemācīt kādu jauku dziesmiņu. 

 
Lapa atjaunota 20.10.2017