5. ATSAUKSMES


IPEEP PROGRAMMA

Par programmu:

"Vecāki mums dod atgriezenisko saikni par rezultatiem. Es pati esmu pārbaudījusi dažus bērnus un sasniegumi ir neticami labi īsā laika posmā, ko pamato, protams, darba intensitāte un laba bāzes metodika - moduļveida mācīšanās ar salīdzinoši labi adaptētu saturu." (PII "Rūķu skola" vadība)

PAMATPROGRAMMA

Modulis "Zelta zoss" (04.03-12.04.2019)

"Viņai patīk un ir liela interese, jo pati bieži atkārto apgūto."

"[..] pārsvarā mācās ar prieku un ir arī labi rezultāti."

"Liels paldies par iespēju bērniem apgūt angļu valodu pēc Jūsu programmas. Mana meita ir laimīga par šīm nodarbībām.Viņa ir sākusi runāt angļu valodā un ar prieku man(mammai) māca ,kā pareizi izrunāt vārdiņus. Krāsojam ,līmējam izprintētos palīgmateriālus,visu bērns dara ar milzīgu vēlēšanos un prieku."

"Aizrautīgi vārdus atdarina ar žestiem-ļoti labi!"Modulis "Godīgais malkas cirtējs" (14.01-01.03.2019)

"My husband and i are very satisfied with your lessons. Our daughter says she loves English, and this desire of hers to learn foreign languages is very important to us. We wish your lessons were longer than 25 minutes. Thank you!"

"Pārskatījām šīs un pāris iepriekšējo tēmu materiālus, meita zināja gandrīz visus vārdus, tātad viss ir lieliski, tik jāatkārto, lai neaizmirstas. "

"Manai meitiņai ļoti patīk angļu valodas nodarbības, tāpēc vēlos pateikties skolotājai par pareizu pieeju bērniem."

"Mani apmierina nodarbībās piedāvātais."Modulis "Zelta zivtiņa" (15.10-23.11.2018)

"Paldies, par Jūsu pasniedzēju lielisko darbu, bērns ar prieku iet uz nodarbībām." (Vecāki no Pii "Mazulītis Rū")

"Manai meitiņai ļoti patīk apmeklēt angļu valodas nodarbības." (Vecāki no Pii "Zīļuks")

"Vis ir labi! Manam bērnam ļoti vis patīk! Un skolotāja mums ir ļoti jauka!" (Vecāki no Pii "ABC")

"Ļoti patīk vērot, kā bērns atnāk mājās un ir iegaumējis jaunus angļu valodas vārdiņus (..)" (Vecāki no Pii 182.Fil)Modulis "Ābolu maiss" (3.09.18- 12.10.18) 

"Sticker page ļoti labi noder - ļauj vecākiem sekot, kas nodarbībā bija apgūts, un mājās to nostiprināt. Šādā veidā arī bērns labāk atpazīst un iegaumē vārdus."  (Vecāki no Pii "Mārdega") 

"Paldies Jums! Mūsu bērns ļoti ātri visu apgūst!" (Vecāki no pii 182.Fil)

"Meita ir ieinteresēta un nodarbības gaida ar prieku! Paldies!" (Vecāki no Jūrmalas Pii "Namiņš")

"Liekās, ka viss ir pozitīvi!" (Vecāki no Pii "Zīļuks")


Modulis "Trīs mazās cūciņas" (15.01.18- 23.02.18) 

"Annai łoti patīk nodarbības un skolotājas. Mājās vienmēr izstāsta kādus jaunus vārdus iemācījusies." (Vecāki no Jūrmalas Pii "Namiņš")

"Robertam patīk un ir novērojamas arī zināmas iemaņas un spēja sniegt atbildes angļu valodā." (Vecāki no Pii "Varavīksne")

" Loti patīk šīs nodarbības,varam jau minimāli parunāties.Ir interese par to,kā tulkojams tas vai cits vārds. Bet mājās ir grūti saprast,cik daudz esat mācījušies un cik daudz varam prasīt" (Vecāki no Pii 11.)

"Manuprāt, bērnam labi padodās apgūt tēmas.Puika ar tēti labprāt izskata atsūtīto mācību vielu, pēc nodarbībām ejot uz mājām no dārziņa viņš izstāsta par iegaumētiem jauniem vārdiem.Liels paldies!!! " (Vecāki no Pii 94.)

Modulis "Piparkūku vīriņš" ( 27.11.17.-12.01.18) 

"Bērnam patīk mazās attēlu kartītes,ko dod pēc nodarbībām-šķiet tā viņš atceras un atkārto tos vārdiņus. Tādas var dod vairākas pēc nodarbības. " (Vecāki no Pii 11.)

"Patīk pantiņi, ko bērns apgūst. Ka ir radīta darba lapa un atbilstošas īpašības vārdu, darbības vārdu uzlīmītes - to be good, raise hand utt." (Vecāki no Baldones Pii "Vāverīte")

"Esmu patīkami pārsteigta par savu bērnu sajūsmu par angļu valodas apguves procesu" (Vecāki no Baldones Pii "Vāverīte")

oti patīk,ka visus jaunos vārdiņus bērni mācās un rāda arī ar zīmēm." (Vecāki no Pii "Zīļuks")


Modulis "Akmens zupa" (16.10.17. - 24.11.17) 

"Esam ļoti apmierināti, paldies par ieguldīto darbu un laiku!" (Vecāki no Pii 11.)

"Bērnam mācības ļoti patīk, ļoti gaida otrdienas un ceturtdienas. Patīk saņemt mazās lapiņas un līmēt tās uz lielas lapas, lai varētu atkārtot jaunos vārdus!" (Vecāki no Pii "182.filiāle)

"Paldies, pieeja bērniem ir pareiza, ir jūtams rezultāts." (Vecāki no Jūrmalas Pii "Namiņš")

"Paldies par tik jaukiem pasniedzējiem, kas bērnus spēj ieinteresēt un raisa patiku un interesi par apgūstamo valodu!" (Vecāki no Jūrmalas Pii "Namiņš")

"Bērnam ļoti patīk, patīkka uzslavē un saņem lapiņu ar "Good job" (Vecaki no Baldones Pii "Vāverīte")

Modulis "Burvju pupa" (4.09 - 13.09. 2017) 

"Ļoti gaida kārtējo angļu valodas nodarbību. Liels PALDIES Jums!" (Vecāki no Pii "ABC")

"Mājās izmanto reti, bet dzirdot kā bērns runā ar citu angliski runājošu bērnu, bijām patīkami pārsteigti." (Vecāki no Pii "Mazulītis Rū")

"Bērniem ir interesanti, mājās pārnākot labprāt atkārto nodarībā apgūto un papildus kādu vārdiņu pamācās. Paldies :)" (Vecāki no Pii "Varavīksne")

"Esmu patīkami pārsteigta par nodarbību efektivitāti. Bērns ir ļoti ieinteresēts un aizrāvies. Negaidīju, ka tik daudz vārdiņu iemācīsies mēneša laikā. Ar nepacietību gaida jauno pasaku." (Vecāki no Pii "11." ) 


Modulis "Mizlīgais kartupelis" 

"Milzīgs paldies par Jūsu ieguldīto darbu. Manam bērnam patīk angļu valodas nodarbības, atnākot mājās viņa atnes ne tikai jaunos vārdiņus, bet arī nodarbībā darīto. Kā arī man ļoti patīk, tas ka bērns apgust pap[ildus zīmju valodu. Vēlreiz liels paldies!!!" (Vecāki no Pii "Mazulītis Ru")

"Dēlam ļoti patīk nodarbības. Iet ar prieku un gaida katru nākamo. Paldies!" (Vecāki no Pii "Ābecītis")

  "Dēlam ļoti patīk nodarbības. Iet ar prieku un gaida katru nākamo. Paldies! Ar interesi cenšas apgūt vārdiņu krājumu, nekautrējas, ja tomēr nesanāk izrunāt pareizi." (Vecāki no Pii "Cielaviņa")

  "Tā kā man bērns angļu valodas nodarbības gaida kā tādu saldo ēdienu, un pēc nodarbības vēl atstāsta ar sajūsmu visu, kas bijis nodarbībā, tad es secinu, ka viss ar programmu un tās pasniegšanu ir kārtībā." (Vecāki no Pii 182.)


  Modulis "Dzīvnieku piedzīvojumi" (17.10- 25.11.2016.)

  "Bērns ir priecīgs apmeklēt Jūsu nodarbības, gaida katru nākamo, uzskates materiāli ir ļoti labi un domāju daudz palīdz atcerēties apgūto, zaļo lapiņu sistēma arī darbojas. Lai Jums veicas!" (Vecāki no Pii 182.(filiāle))

  "Paldies, bērns ar ļoti lielu prieku apgūst angļu valodu! :)" (Vecāki no Pii "Vāverīte)

  "Paldies par interesanto nodarbību pasniegšanu."(Vecāki no Pii 11.)

  Modulis "Kurpnieks" (28.11.16. - 13.01.17)

  "Labi tas, ka bērnus paslavē ar dziesmiņu, ja labi gājis nodarbībā, tas viņus motivē strādāt. Patīk mācību metode. Paldies Jums!" (Vecāki no Pii 182.(filiāle))

  "Paldies Jums. Jūs esat super!" (Vecāki no Pii "Vāverīte")  

  ''Paldies par darbu, ko ieguldāt mūsu bērnu izglītībā!" (Vecāki no Pii "Ābecītis")

  Modulis "Peļu stāsts" (16.01.- 24.02.17 )

  "Bērnam ļoti patīk veids kādā tiek mācīts. Katru reizi pēc nodarbības prasu izstāstīt jaunos vārdiņus. Jauki, ka dodat līdzi mazās lapiņas. Tas arī man ikdienas skrējienā palīdz atcerēties, ka ir bijusi angļu valoda.
  Mūs tiešām viss apmierina. Liels Jums paldies :)" (Vecāki no Pii 182.)

  "Paldies Jums! Un iedvesmu turpmākā darbā !" (Vecāki ni Pii 11.)

  Modulis "Izsalkušais kāpurs" (27.02.17. - 7.04.17.)

  "Ar katru nodarbību ir arvien lielāks un lielāks prieks par Jūsu darbu.Paldies!" (Vecāki no Pii "Vāverīte")

  "Kopumā lieliska darba atmosfēra, paldies!" (Vecāki no Pii "Zīļuks")

  Modulis "Zeltmatīte un trīs lāči" (10.04.17. - 31.05.17)

  "Paldies par zināšanām, ko devāt bērnam, un interesanto pieeju angļu valodas mācīšanā!" (Vecāki no Pii "Vāverīte")

  "Puika ļoti lielā sajūsmā par angļu valodu, katru mēnesi iemācās visus jaunapgūtos vārdus. Liels paldies par aizraujošām nodarbībām.Paldies par atklāto nodarbību. Bija ļoti interesanti." (Vecāki no Pii "Mazulītis Ru")

  "Nākamajā gadā, ja dārziņš strādās jūnija mēnesī noteikti sūtīšu bērnu uz angļu valodas nodarbībām. Citādi bērns jautā katru dienu vai šodien būs angļu valoda. Lielas paldies!!!!" (Vecāki no Pii " Zīļuks")

  "Mani viss apmierina, jo bērns ir stāvā sajūsmā no jūsu nodarbībām." (Vecāki no Pii "Zīļuks")

  Paldies visiem vecākiem par jaukajām atsauksmēm. Prieks censties!